MazeMilitia

Aksiyon oyunları arasında yer alan MazeMilitia mobil oyunu ile aksiyon dolu anlar yaşayın.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 93M
  • Sürüm 3.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici XSQUADS Free Shooting Games - FPS
MazeMilitia indir; MazeMilitia mobil oyunu aksiyon dolu çok oyunculu bir mobil oyundur.

MazeMilitia mobil oyunu aksiyon dolu çok oyunculu bir mobil oyundur. Gelişmiş oyun ögeleri ile dolu olan MazeMilitia mobil oyununda heyecan verici anlar yaşayarak eğlenceli anların tadını çıkaracaksınız. Gerçek oyuncular ile savaşacağınız MazeMilitia mobil oyununda her seviyenin aşarı ile sonuçlanmasını sağlayacaksınız. Dünyanın dört bir yanından oyuncularla da kolaylıkla iletişim kurarak müttefik olabilirsiniz. Eğer müttefik olmak istemezseniz tek başına başarılı bir sonuç elde etmeye çalışın. Karşılaşacağınız oyuncular sadece rastgele bir şekilde olmayacak aynı zamanda Facebook arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilir ve birlikte büyük savaşların kazananı olabilirsiniz.

İnanılmaz gerçekçi grafikler ve çevrimiçi savaş oyununda anında eşleşme yaparak oyuna dahil olun. Büyük savaşlar içerisinden başarılı bir şekilde ayrılın. Son derece özelleştirilmiş oyun kontrolleri ve daha bir çok seçenek bu gelişmiş mobil oyununda yer alıyor. Her bir seçeneği değerlendirerek kazanma odaklı bir macerada yer almak isterseniz MazeMilitia oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Göz kamaştırıcı animasyonlarla kullanıcı arayüzü geliştirin. Başarılarınız doğrultusunda kilidini açmanız gereken 50'den fazla oyun seviyesi ile karşılaşacaksınız.

Savaş alanlarının her biri farklı labirentler doğrultusunda tasarlanmıştır. Labirentleri çözmek için savaş haritasını kullanın. Harita sizi her an doğru yöne gönderecektir. Başarılarınız doğrultusunda becerilerinizi geliştirin ve daha iyi bir mobil oyun deneyimi yaşayın. Oyun içerisinde yönlendireceğiniz karakteri çeşitli özellikler ile donatabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda karakterinizin dış görüntüsünü de kendi stratejiniz doğrultusunda şekillendirebilirsiniz. Savaş alanlarında etkili bir performans sergilemek adına güçlendiricileri elde edin.

Bombalar ile düşman birliklerini toplu bir şekilde yok etme imkanını elde edin. Oyunun sohbet özelliği oyunculara büyük bir alternatif sağlıyor. Oyuncular grup sohbetleriyle gerçek savaşlar için sosyalleşebilir ve müttefikler oluşturabilirler. Müttefikleriniz ile sohbet edin ve savaş esnasında uygulayacağınız stratejinin planlamasını yapın. Ortak bir şekilde hareket ettiğiniz sürece oyunda başarılı olabilirsiniz. Kendinizi düşmanlardan korumak için çelik zırh giyebilirsiniz. Bu size savaş esnasında kolaylık sağlayacaktır. Ücretsiz hedefleme sistemi ile çekim becerilerini geliştirmeyi tecrübe edin. Oyunda ne kadar tecrübeli olursanız o kadar başarılı olursunuz. Sınırsız yetenek kabiliyetiniz sayesinde düşman birliklerini yok etmek son derece kolay olacaktır.

Multiplayer oyun özelliği sayesinde diğer arkadaşlarınızla her an her yerde sohbet edebilirsiniz. İster tek başınıza oynayın, isterseniz de arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak eğlencenin tadını çıkarın. Son zamanların en heyecan verici mobil oyunu olarak karşımıza çıkan MazeMilitia mobil oyunu ile kendinize bir şans verin ve kazanmak için daima güçlü hamleler yaparak ilerleme kat edin. Savaş sonunda büyük başarı elde etmiş olacaksınız ve bu durum sizi son derece rahatlatacak. Hazır olduğunuzu hissettiğiniz an MazeMilitia mobil oyununda yer alabilir ve korkunç düşmanları ortadan kaldırarak ilerleyebilirsiniz.

MazeMilitia indir